Wirtualna Stajnia

Najlepsza gra o koniach PBF! Dołącz do nas już teraz i zajmij się swoim koniem. Zdobywaj nagrody w zawodach i kupuj nowe wierzchowce!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


#1 2014-08-04 14:06:02

 ryuzaki

Administratorka gry

Hala

Jest tutaj dużo miejsca do jazdy dowolnej i treningu według własnych potrzeb. Szczególnie przydatne miejsce podczas brzydkiej pogody.

http://www.parkur.com.pl/images/lightbox/place-do-jazdy-konnej/podloza-dla-koni-w-hali-7.jpg

Offline

 

#2 2014-08-05 17:14:48

 ryuzaki

Administratorka gry

Re: Hala

Na dworze deszcz lał się strugami, dlatego schroniłam się wraz z Chilli we wnętrzu hali. Po rozgrzewce stępem i kłusem zagalopowałam w zebraniu. Wjechałam na linię środkową i zrobiłam z Chilli lotną zmianę nogi w galopie. Koń parsknął i spróbowała przyspieszyć, ale ja przytrzymałam go w zganaszowaniu, tak, że galopował niebywale powoli, ale zamaszyście, podstawiając tylne nogi i angażując zad.
- Nudzi ci się, Chilli? - poklepałam go. - Wiem, że chciałabyś wyjść na dwór, ale pada deszcz.
Chwilę jeszcze ćwiczyłam ustępowania w kłusie oraz galop i kłus zebrany, a potem zwolniłam do stępa i zsiadłam z konia dopiero w korytarzu stajni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.diablots.pun.pl www.h2osok.pun.pl www.biotech09.pun.pl www.klubymotocyklowe.pun.pl www.motocykliscilipno.pun.pl